Rychlý kontakt

Pavel Baier
Břežany II, čp. 142, Český Brod
Tel: +420 604 115 396
Mail: obkladyadlazbybaier@seznam.cz
Web: www.obkladaci-baier.cz

Služby

Jak již bylo řešeno na úvodu, ve všech oblastech naší činnosti se zaměřujeme na kvalitu práce, individuální přístup a ideální řešení přesně podle vašeho přání.

Bytová jádra na klíč

V rámci realizace bytového jádra zajistíme samozřejmě celou rekonstrukci na klíč včetně ostatních činností spojených se stavbou, jako jsou elektrikářské a instalatérské práce.

Mimo to zajistíme také dodávku potřebného materiálu, likvidaci odpadu, veškeré stavební práce a poradenskou činnost v dané problematice.

Nepatříme mezi firmy, které Vám budou slibovat realizaci do 7 dnů, ale můžeme Vám zaručit kvalitní provedení a tím pádem i Vaši spokojenost.

Luxusní řešení

Díky zkušenostem, které jsme posbíraly za dobu existence firmy i před jejím vznikem máme zkušenosti i s tzv. luxusními realizacemi. To jsou takové, kde se používá nadstandardní provedení nebo materiály a sanita. Mezi tato specifika patří například koupelnové vybavení značky Grohe, nejrůznější mozaiky, přírodní materiály nebo provedení bezbariérového přístupu a zděné vany.

Preview

Mramor a žula

Mramor, žula a jiné přírodní materiály jsou složité především z hlediska zpracování a času vynaloženého na realizaci. Pro perfektně odvedenou práci vyžadují také tyto materiály speciální vybavení.

Provádíme obklady v interiérech i exteriérech.

Rekonstrukce bytů a RD

Podobně jako v případě rekonstrukcí bytových jader i v případě bytů a rodinných domů zajistíme celou realizaci komplexně.

Nabízíme:

  • Štukatérské práce
  • Sádrokartonářské práce
  • Obklady a dlažby
  • Veškeré ostatní zednické práce

Střechy na klíč

Střecha na klíč představuje komplexní řešení zastřešení jakéhokoliv objektu. Střechu pro Vás zrealizujeme přesně podle Vašich požadavků a hlavně bez starostí, protože za Vás zajistíme dodávku a dopravu materiálu, veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce a v případě rekonstrukce i likvidaci a odvoz suti a jiného odpadu.